Wyszukiwanie:

Szukaj w:

wszędzie

opis

nazwa

Regulamin

 1. Stroną dokonującą zakupów w Sklepie Internetowym „drzwi-zewnetrzne.pl”, zwaną dalej Klientem jest osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych lub przedsiębiorca. Stroną dokonującą sprzedaży produktów zawartych w ofercie  jest właściciel sklepu firma RAUM Tomasz Wybraniec z siedzibą w Bytomiu, ul. Moniuszki 16 NIP: 626-273-85-20, REGON: 278179740  , zwana dalej Sprzedawcą.
 2. Nazwy producentów i marki fabryczne należą do ich właścicieli i prezentowane są na stronach sklepu wyłącznie w celach informacyjnych.
 3. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i są cenami brutto (zawierają podatek VAT). W przypadku drzwi z montażem podane ceny zawierają vat 8% - dla budownictwa mieszkaniowego. Drzwi z montażem ze stawką vat 23% wyceniamy indywidualnie.
 4. Sprzedawca prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet.
 5. Zamówienia są przyjmowane na stronie http://drzwi-zewnetrzne.pl/. Istnieje także możliwość złożenia zamówienia telefonicznego pod numerem 533-577-590  lub e-mailem na adres: kontakt@drzwi-zewnetrzne.pl
 6. Po złożeniu zamówienia na stronie internetowej klient dostaje e-mailem automatyczną informację o jego przyjęciu.
 7. Zamówienia można składać przez całą dobę. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 16.00, w soboty, w niedziele oraz w święta będą rozpatrywane następnego dnia roboczego.
 8. Terminy oczekiwania na towar podane na stronie są terminami szacunkowymi. Sprzedawca skontaktuje się z Kupującym niezwłocznie po złożeniu zamówienia i poinformuje o dokładnym terminie dostawy produków
 9. Sprzedawca zobowiązuje się do bezpłatnego dostarczenia zamówień przekraczających wartość 800zł w promieniu 50 kilometrów od siedziby Sprzedawcy.
 10. Dowód zakupu (paragon) jest zawsze dołączany do przesyłki. Faktury VAT wystawiamy na prośbę klienta (dane do faktury VAT proszę wpisywać w polu "Uwagi" podczas składania zamówienia).
 11. W sklepie oferujemy produkty fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, legalnie wprowadzone na rynek polski.
 12. Wszystkie towary posiadaja fabryczną gwarancję producenta lub importera.
 13. Zgodnie z Ustawą z 30.5.2014 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki.
 14. Aby dokonać zwrotu lub wymiany należy odesłać towar na adres: RAUM Tomasz Wybraniec 41-902 Bytom, ul. Moniuszki 16 wraz z wypełnionym oświadczeniem o odstąpieniu od umowy, które można pobrać tutaj
 15. Wszelkie dane osobowe uzyskane w trakcie działalności sklepu są poufne. W żadnym wypadku ani w żadnej formie nie będą ujawniane innym osobom ani innym podmiotom zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. "O ochronie danych osobowych". Zgodnie z tą ustawą Klienci mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.
 16. W sprawach nieuregulowanych powyższym Regulaminem mają zastosowanie przepisy Kodeksu cywilnego.